Ilutulestik

Hansa Ilutulestikud soovitab erinevatele üritustele erisuguse ülesehitusega ilutulestiku lahendusi.

Pulmailutulestik

Pulm – see on tähtis sündmus, mis tähistab Teie õnneliku abielu algust. Meie pürotehnikute poolt teostatud pulmailutulestik jätab Teile unustamatu elamuse, mida ikka ja jälle meenutate.
Loe lähemalt...

Klassikaline ilutulestik

Klassikaline ilutulestik on kõige vaatemängulisem ja suursugusem. Suurekaliibrilised tähepommid (palm, paju, krüsanteem, pojeng, daalia, vihm jm) on efektsed ja värvikirevad ning nende kõrgus küündib 200 meetrini.
Loe lähemalt...

Maapealne ilutulestik

Maapealse ilutulestiku kõrgus on kuni 10 meetrit. Selliste ilutulestike alla kuuluvad erinevad leegid, vulkaanid, küünlad, tulekirjad, tulerattad ja kosed.
Loe lähemalt...

Mõisailutulestik

Seda ilutulestiku liiki armastatakse kasutada pulmades, juubelitel, sünnipäevadel ja muudel tähtsündmustel.
Mõisailutulestikus kasutatakse maapealseid vulkaane, roomaküünlaid, komeete, kombineeritud ilutulestiku patareisid ja saluudi patareisid, mille tähepommid lendavad kuni 70 meetri kõrgusele.
Loe lähemalt...

Püromuusikal

Püromuusikal on muusikaga sünkroonis teostatav ilutulestik. Antud ilutulestiku liik on kõige töömahukam arvestades nii eeltööd laos kui ka teostuse ettevalmistust laskeplatsil.
Loe lähemalt...

Päevane ilutulestik

Järjest enam kogub populaarsust päevane ilutulestik, milles kasutatakse värvilisi suitsukomeete, eri värvi suitsupomme, langevarjupomme, erineva kaliibriga vilekomeete ja eri tugevusega titaansaluut tähepomme.
Loe lähemalt...

Siseilutulestik

Siseilutulestik koosneb reeglina mitmetest komponentidest (vulkaanid, jetid, leegid, paugud, miinid, suitsud jne.), mille kõrgused ulatuvad kuni 5 meetrini.
Loe lähemalt...

Tulekiri

Tulekirjad valmistatakse tellija eskiisi järgi. Tulekirjapulgad kinnitatakse mööda kontuure 20 - 50 – kaupa sõltuvalt numbrist, tähest või logost.
Loe lähemalt...